نفرات برتر مرحله دوم سی و ششمین تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان

نایب قهرمانی علی لبیب در میان بزرگان تور ایران- آذربایجان

سی‌وششمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان، ۵ لغایت ۹ شهریورماه با حضور ۱۵ تیم داخلی و خارجی به میزبانی سه استان، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل درحال برگزاری است.

دومین مرحله این دوره از تور ایران-آذربایجان، با حضور ۸۱ رکابزن از ساعت ۹ صبح امروز دوشنبه ۶ شهریورماه در پارک ائل‌گلی تبریز، آغاز شد. شرکت‌کنندگان در این مرحله مسیر ۱۴۸/۹ کیلومتری تبریز تا جلفا را رکاب زدند و در پایان مرحله دوم لوکاس کاریستنسن از تیم روجای تایلند موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. علی لبیب از مس سونگون ایران بر مقام نائب قهرمانی نائل شد و ساراووت از کونتینیا تایلند جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

علی لبیب از مس سونگون ایران به عنوان بهترین دوچرخه سوار جوان پیراهن سفید را بر تن کرد. مهدی سهرابی از تیم دوچرخه سواری عراق به عنوان برترین رکابزن امتیازی صاحب پیراهن سبز رنگ شد. سعید صفرزاده از تیام هتل پیراهن قرمز رنگ کوهستان را بر تن کرد. لوکاس کریستنسن نیز پیراهن طلایی را به خود اختصاص داد. دومین مرحله این تور در شرایطی پایان یافت که تیم TERENGGANU POLYGOM CYCLING از کشور مالزی با بهترین نتیجه تیمی اول شد. مرحله سوم سی‌وششمین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان، سه‌شنبه هفتم شهریورماه از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و شرکت‌کنندگان مسیر ۱۲۸/۳ کیلومتری جلفا تا شبستر را رکاب می‌زنند.

شرکت‌کنندگان در این مرحله مسیر ۱۴۸/۹ کیلومتری تبریز تا جلفا را رکاب زدند. مرحله دوم تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان به نام "شهید محمود اورنگی" نام گذاری شده بود.

مرحله نخست این تور روز گذشته از تبریز تا ارومیه برگزار شد که در پایان، لوکاس کاریستنسن از تیم تایلند قهرمان شد، جاری اشتراوش از تیم هلند به مقام نائب قهرمانی رسید و مهدی سهرابی از تیم عراق بر سکوی سوم ایستاد.

  • 14:09
  • 1402/06/06
  • 5163