مشکل دوچرخه‌سواران اعزامی به پاراآسیایی حل شد

سرمربی تیم ملی پارادوچرخه‌سواری گفت: با حمایت فدراسیون دوچرخه‌سواری تجهیزات لازم و دوچرخه برای ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی خریداری شد که هفته آینده این تجهیزات وارد کشور می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، فرهاد عصفوری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با همکاری و حمایت فدراسیون دوچرخه سواری و کمیته ملی پارالمپیک تجهیزات لازم از جمله دوچرخه دو نفره و طوقه برای ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین خریداری شده که این تجهیزات هفته آینده وارد کشور می‌شود و در اختیار فدراسیون گذاشته خواهد شد.

وی گفت: مهدی محمدی، رضا رشنو، محمد دلیر و فرزاد بهزاد ورزشکاران اعزامی به هانگژو هستند که رضا رشنو و محمد دلیر به دلیل نداشتن دوچرخه دونفره استاندارد شرایط خوبی برای پیگیری تمرینات خود نداشتند، امیدوارم دوچرخه دونفره که برای سایز این دو ورزشکار ساخته شده تا اوایل مهر در اختیار آن‌ها گذاشته شود تا زمان اعزام بتوانند تمرینات خود را با دوچرخه جدید پیگیری کنند تا در جریان بازی‌ها دچار مشکل نشوند.

عصفوری همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل مهدی محمدی (از امیدهای مدال طلا در بازی‌های پاراآسیایی) حل شده است یا خیر؟ تصریح کرد: فدراسیون تجهیزاتی که محمدی می‌خواست در اختیارش گذاشته و در حال حاضر او نیز مشکلی از نظر تجهیزات برای آماده‌سازی خود ندارد.‌

وی ادامه داد: دوره قبل ما با ۵ ورزشکار در بازی‌های پاراآسیایی شرکت کردیم که تنها مهدی محمدی موفق به کسب مدال برنز شد. در این دوره چون سیاست کمیته ملی پارالمپیک کیفی‌گرایی و کسب مدال بود با ۴ ورزشکار شرکت کردیم که امیدوارم بهترین عملکرد را نسبت به دوره قبل داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی پارادوچرخه‌سواری در پایان درباره برنامه تمرینات دوچرخه‌سواران افزود: دوچرخه سواران از ۴ مهر در تهران تمرینات خود را در پیست و جاده پیگیری می‌کنند و ۲۴ مهر راهی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین خواهند شد.

  • 14:44
  • 1402/06/26
  • 3693