دور مجموعه آزادی 2 ماه دیگر آسفالت می شود

خیابان های اطراف مجموعه ورزشی ورزشگاه آزادی با مساعدت  شهرداری تهران آسفالت و لاین ویژه ای برای دوچرخه سواران احداث می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری , رئیس فدراسیون دوچرخه سواری از آسفالت شدن خیابان های اطرف مجموعه ورزشی آزادی و احداث لاین ویژه دوچرخه سواران و برای سهولت تمرینات ملی پوشان تیم ملی خبر داد.

به گفته خسرو قمری این پروژه  با مساعدت ویژه شهردای تهران  جناب آقای پیروز حناچی و پیگیری های فدراسیون دوچرخه سواری صورت خواهد گرفت.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درباره آسفالت اطراف ورزشگاه  آزادی گفت: بی شک این نمونه اقدامات می تواند در آینده نزدیک برگ زرین و خلق یک اثر ملی در حوزه ورزش بخصوص در رشته پر طرفدار دوچرخه سواری تبدیل گردد. ایجاد بستر مناسب و احداث لاین برای دوچرخه سواران در حالی تا 2 ماه دیگر به مرحله بهره برداری می رسد که سالیان سال بسیاری از ملی پوشان بدون هیچ امنیتی در کنار خیابان تمرین می کردند.

قمری در ادامه خاطر نشان کرد: این پروژه در مساحت 8 کیلومتر در دور ورزشگاه با بستر سازی مناسبت و همچنین با قوانین و امکانات روز دنیا به مرحله بهره برداری خواهد رسید. با برنامه ریزی و جلساتی که با راهور داشتیم قرار است برای امنیت و حفظ جان ملی پوشان و دوچرخه سواران علاوه بر نصب تابلوهای فرهنگی , دوربین های مدار بسته هم لحاظ شود تا دوچرخه سواران ما با خیالی آسوده تمرینات خود را پیگیری کنند.

وی در خاتمه  اظهار داشت: با رایزنی هایی که شخصا با شهردار تهران داشتم و پس از پیگیری ها و تعاملات ویژه و لازم معاونت شهدرای تهران مناف هاشمی صورت گرفت انشاله این پروژه قرار است طی دو ماه انجام شود تا ملی پوشان و دوچرخه سواران ما با سهولت بهتری تمرینات خودشان در اطراف مجموعه ورزشی آزادی داشته باشند. بی شک هر چه تمرینات ملی پوشان ما در این برهه از زمان که به خاطر کرونا به تعویق افتاده بود , بهتر انجام شود انشاله در مسابقات آینده درون مرزی و برون مرزی شاهد  نتایج بهتری خواهیم بود.  

  • 09:23
  • 1399/03/07
  • 10006