FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

پنجشنبه 27 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

فاز دوم عضویت در سامانه ملی دوچرخه سواری آغاز شد

مازیارفرزاد مسوول کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون دوچرخه سواری از آغاز فاز دوم عضویت در سامانه ملی دوچرخه سواری خبر داد :
از این پس کلیه دوره های آموزشی داوری و مربیگری فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران از طریق سامانه ملی دوچرخه سواری و به صورت آنلاین انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، از امروز سامانه ملی دوچرخه سواری سرویس ثبت نام آنلاین دوره های داوری و مربیگری دوچرخه سواری را آغاز کرد .
با راه اندازی این سرویس کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های آموزشی درجه 3 -2 - 1 داوری ، مربیگری و مکانیسینی می توانند بدون مراجعه حضوری به فدراسیون و هیات های استانی و از طریق آدرس
http://portal.cfi.ir/
مراحل ثبت نام را طی نمایند .
ورزشکاران می بایست قبل از ثبت نام در دوره های آموزشی با عضویت در سامانه ملی دوچرخه سواری دسترسی لازم برای ثبت نام در دوره های مورد علاقه خود را به دست آورند .
http://portal.cfi.ir/Member/PreCoachRegister لینک عضویت مربیان
http://portal.cfi.ir/Member/PreRefereeRegister لینک عضویت داوران

تاريخ  ارسال:سه شنبه 9 مرداد 1397 - 13:11

تعداد بازديد: 404

کد:101376-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.