FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

دوشنبه 28 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

برگزاری مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه سواری در مرند

برگزاری مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه سواری در مرند با همکاری بخشداری یامچی
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،یک دوره مسابقه دوچرخه سواری جایزه بزرگ در بخش کورسی در رده های سنی بزرگسالان و جوانان برگزار خواهد شد.
این مسابقه بمناسبت هفته دولت و عید غدیر خم از ساعت 8:30 صبح پنجشنبه۸شهریور هفته جاری به میزبانی شهرستان مرند به انجام خواهد رسید و قرار است از یک روز قبل از مسابقه نیز از علاقه مندان به شرکت در مسابقه در محل هیئت دوچرخه سواری شهرستان مرند واقع در ورزشگاه تختی این شهر ثبت نام به عمل آید.
مسابقه جایزه بزرگ مرند به صورت مارشال در داخل شهر و پس از طی 6 کیلومتر در مسیر یامچی به یکانات آغاز می شود و دوچرخه سواران باید مسافت 35 کیلومتری را رکاب بزنند.
در پایان این مسابقه از سوی اداره ورزش و جوانان و هیئت دوچرخه سواری شهرستان مرند و بخشداری یامچی به نفرات برتر جوایز نقدی اهداء خواهد شد.
بر این اساس قرار است در رده بزرگسالان به نفرات اول تا سوم به ترتیب 15، 10 و 7 میلیون ریال، در رده جوانان به نفرات اول تا سوم به ترتیب 10 ، 7 و 4 میلیون ریال و نفرات برتر مرند به ترتیب 6 ، 4 و 2 میلیون ریال جایزه نقدی اهداء شود.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 4 شهريور 1397 - 10:52

تعداد بازديد: 482

کد:102421-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.