FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

پنجشنبه 24 آبان 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
قمری:مطمئنا یک نفر پشت ماجرا قرار دارد

رییس فدراسیون دوچرخه سواری نسبت به درج خبری تحت عنوان تجمع اعتراض آمیز در مقابل وزارت ورزش واکنش نشان داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری در واکنش به خبر حضور برخی افراد معترض در مقابل وزارت ورزش گفت:بنده چون در وزارت ورزش جلسه داشتم به طور اتفاقی متوجه حضور برخی افراد مقابل درب ورودی وزارت ورزش شدم. حراست به من گفت چند دوچرخه‌سوار مقابل درب ورودی وزارت ورزش آمده‌اند. من هم رفتم ببینم چه کسانی هستند و چه می‌گویند.
وقتی آنها را دیدم تنها دونفرشان دوچرخه‌سوار بودند و سایر افراد معلوم نبود از کجا آمده‌اند. یکی از آنها می‌گفت سال 2003 با ایران خودرو قرارداد بستم و هنوز قراردادم را نگرفته‌ام. این موضوع چه ارتباطی به من دارد؟ اگر شکایتی دارند به کمیته انضباطی انجام دهند یا یک نفر دیگر که قادر میزبانی از او شکایت کرده بود درخواست داشت که بین این دو نفر وساطت کنند تا همه چیز حل شود. مگر من رئیس شورای حل اختلاف هستم؟! من اصلا این آقا را نمی شناختم.
روح‌الله احمدی هم که از طریق فدراسیون جهانی برای دوپینگ محروم شده، عنوان می‌کرد چرا عکس‌هایش از یک همایش جمع شده، مگر من مقصر هستم؟ آن همایش چه ارتباطی به ما دارد؟
رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری عنوان کرد: فقط همین یکی دو نفر دوچرخه سوار بودند و سایر نفرات هر کدام 15 کیلو اضافه وزن داشتند! چطور یک دوچرخه‌سوار می‌تواند اینقدر اضافه وزن داشته باشند؟ اصلا آنها دوچرخه‌سوار نبودند. این کار برنامه‌ریزی شده بود و پنهانی هم عکس و فیلم گرفتند.
قمری بیان کرد: وقتی به آنها گفتم مشکل‌تان با دوچرخه‌سواری چیست؟ فقط من را نگاه می‌کردند و گفتم مگر شما دوچرخه‌سوار هستید که اینجا آمده‌اید. مطمئنا یک نفر پشت ماجرا قرار دارد و برنامه‌ریزی می‌کند. گفتم هر کسی که مشکل دارد به فدراسیون بیاید تا مشکلش را حل کند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 1 آبان 1397 - 14:57

تعداد بازديد: 384

کد:105511-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.