FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

شنبه 24 آذر 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی








پایان رقابت های استعداد های برتر دوچرخه سواری

تیم های اصفهان،البرز و کردستان به عنوان برترین استان های کشور در رقابت های استعدادهای برتر سال 1397 مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور در سال 1397 با قهرمانی تیم استان اصفهان به پایان رسید.
رقابت های المپیاد استعداد های برتر رشته دوچرخه سواری در سال 1397 به میزبانی استان خراسان رضوی با حضور 105 ورزشکار از 27 استان کشور در چهار رده سنی از 30 آبان لغایت 2 آذر برگزار گردید.
در این رقابت ها که با حضور اصغر خالقی مشاور عالی ریاست فدراسیون ، رسول هاشم کندی نماینده کمیته استعدادیابی فدراسیون دوچرخه سواری،محمدرضا صفاپور رییس کمیته داوران فدراسیون دوچرخه سواری و همچنین تعدادی از روسای هیات های استانی فدراسیون دوچرخه سواری برگزار گردید.
در پایان این رقابت ها در بخش تیمی استان اصفها ن به مقام قهرمانی رسید ، استان های البرز و کردستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
نتایج کامل این رقابت ها به شرح ذیل می باشد:
رقابت های مهارتی:
متولدین 1382
نفر اول مهدی علیزاده از البرز
نفر دوم متین طوسی از خراسان رضوی
نفر سوم نیما بزرافکن از اصفهان
متولدیت 1383
نفر اول پرهام شهسواری از البرز
نفر دوم پوریا قنبر زاده از اصفهان
نفر سوم متین مهدوی دهاقانی از چهار محال
متولدین 1384
نفر اول پوریا یعقوبی از البرز
نفر دوم متین یونس از اصفهان
نفر سوم محمد زارعی از قزوین
متولدین 1385
نفر اول علیرضا احمد پور از اصفهان
نفر دوم ابوالفظل نوری از خراسان رضوی
نفر سوم امین ریحانی از خراسان شمالی

رقابت های تایم تریل:
متولدیت 1382:
نفر اول احسان‌محمودی از آذربایجان شرقی
نفر دوم سید محمد مهدی زارع بیدکی از یزد
نفر سوم علی خدامی از کرمان
متولدین 1383:
نفر اول یونس دانش نیا از یزد
نفر دوم سپهر نظافتی از خراسان رضوی
نفر سوم پوریا قنبرزاده از اصفهان
متولدین 1384:
نفر اول امیرحسین نصرالهی از کردستان
نفر دوم صدرا ایمانی از آذربایجان شرقی
نفر سوم امیرحسین باقری از مرکزی
متولدین 1385:
نفر اول بردیا خباززاده رضایی از کرمان
نفر دوم ابوالفظل نوری از خراسان رضوی
نفر سوم مرتضی کوه مال جهرمی از فارس

رقابت های بی ام ایکس:
متولدین 1382:
نفر اول سبحان گنجی از استان مرکزی
نفر دوم محمد پارسا شفیقی از استان کرمانشاه
نفر سوم احسان محمودی از تیم آ شرقی
متولدین 1383:
نفر اول پوریا قنبرزاده از تیم اصفهان
نفر دوم حسین سعادت فر از تیم کردستان
نفر سوم پرهام سهسواری از تیم البرز
متولدین 1384:
نفر اول امیر حسین نصرالهی از تیم‌کردستان
نفر دوم فاضل پیامی از تیم‌فارس
نفر سوم صدرا ایمانی از آ شرقی
متولدین 1385:
نفر اول مرتضی کوه مال جهرمی از تیم فارس
نفر دوم امیر رضا احمد پور از تیم اصفهان
نفر سوم محمد مهدی حسبنی از تیم‌گلستان


تاريخ  ارسال:دوشنبه 5 آذر 1397 - 08:10

تعداد بازديد: 188

کد:108547-1397



    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.