FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 5 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

مهدی سهرابی: اکنون وقت میدان دادن به رکابزنان جوان بود

کناره گیری کاپیتان با اخلاق دوچرخه سواری ایران از اعزام به رقابت های قهرمانی آسیا سال 2019
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مهدی سهرابی درباره ی انصراف خود از حضور در مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ بیان کرد: اسامی تیم ملی نهایی شده بود اما یک نفر باید از تیم نیمه استقامت کنار می رفت و این در حالی بود که تمام نفرات خوب بودند. البته قرعه به نام نفرات دیگر افتاده بود اما در لحظه آخر تصمیم گرفتم من به مسابقات نروم تا تیم به دور از حاشیه و با خیال راحت به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شود.

او ادامه داد: من و محمود پراش سالها همدوره بودیم و مثل برادر هستیم. من هم تا لحظه آخر در اردوی تیم ملی بودم و تلاش کردم هر کمکی از دستم بر می آید برای تیم ملی انجام دهم اما به نظرم از یک جایی به بعد باید استارت این کار که به جوان ها میدان دهیم می خورد و بهتر بود از همین مسابقات این کار انجام می شد. درواقع از یک جایی به بعد برخی نفرات باید خودشان را کنار بکشند. اسم من جزو نفرات اصلی بود و بلیت هم برایم گرفته شده بود اما به نظرم بهتر است به جوان ها میدان داده شود تا در سالهای بعد هم از آنها استفاده کرد. هر شش نفری که در بخش نیمه استقامت در اردو بودیم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و وضعیت نفرات نزدیک به هم بود از این رو پنج نفری که به قهرمانی آسیا می روند می توانند نتایج خوبی بگیرند.

سهرابی در پاسخ به این پرسش که چقدر فکر کرد تا بتواند این تصمیم را بگیرد، گفت: من در این مدت تمام تمریناتم را کامل انجام می دادم و کاملا آماده بودم و حتی در این اواخر تمرینات بیشتری را انجام می دادم و همه اعضای تیم دست به دست هم داده بودیم تا نتیجه خوبی در قهرمانی آسیا بگیریم . بعد از آخرین جلسه تمرین روز چهارشنبه در ۲-۳ دقیقه تصمیم گرفتم از حضور در قهرمانی آسیا انصراف دهم و به مدیر تیم های ملی این مسئله را گفتم که پاسخ داد باید سرمربی تصمیم بگیرد و بالاخره توانستم آقای پراش را راضی کنم چون باید به جوانها میدان بدهیم. الان هم برای تمام اعضای تیم آرزوی موفقیت دارم.

او در پاسخ به پرسش که امکانش هست برای قهرمانی جاده آسیا هم انصراف دهد، تاکید کرد: تا زمانی که حس کنم می توانم به تیم ملی کمک کنم و حضورم مثمرثمر هست کمک می کنم اما اگر ببینم جوان ها خوب هستند آنجا هم باید کنار کشید. من مسابقات زیادی را تجربه کرده ام و مدالهای زیادی را هم گرفته ام از این رو به نظرم باید به جوانها میدان بدهیم تا آنها هم مسابقات مختلفی را تجربه کنند.

سهرابی در پایان گفت: از پراش سرمربی تیم ملی تشکر می کنم که در این مدت زمان کوتاه زحمت زیادی کشید و تلاش کرد تیم به شرایط خوبی برسد. از فدراسیون دوچرخه سواری هم تشکر می کنم که سعی کرد تیم با آرامش به آن جایگاهی برسد که در قهرمانی آسیا نتایج خوبی بگیرد. آرزوی بهترین نتایج را برای تیم ملی در قهرمانی آسیا دارم. باید از همسرم که در این سالها همیشه در کنار بوده و من را همراهی کرده هم تشکر ویژه ای داشته باشم.

تاريخ  ارسال:شنبه 15 دي 1397 - 08:37

تعداد بازديد: 210

کد:110598-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.