FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

چهارشنبه 5 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

سومین روز رقابت های قهرمانی آسیا

گنج خانلو و سیاحیان نمایندگان کشورمان در اومینیوم و تعقیبی انفرادی روز سوم
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، سومین روز از رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ پیست از صبح امروز در پیست جاکارتا کشور اندونزی آغاز شد.
دو نماینده کشورمان در دو رشته کار خود را آغز نموده اند که تا پایان رقابت های تعقیبی انفرادی بانوان ساجده دسیاحیان تنها نماینده کشورمان در این رشته از راه یابی به فینال بازماند.
محمد گنج خانلو نماینده کشورمان در اومینیوم بزرگسالان نیز در دو رشته اسکرچ و تمپوریس به رقابت با حریفان خود پرداخت که در پایان به ترتیب در جایگاه های هشتم و یازدهم قرار گرفت.
از دقایقی دیگر رقابت یک کیلومتر تایم تریل آغاز می شود و محمد دانشورخرم تنها نماینده سرعت کشورمان در این رقابت شرکت خواهد نمود.
*خبر در حال تکمیل است.

تاريخ  ارسال:جمعه 21 دي 1397 - 09:59

تعداد بازديد: 197

کد:110610-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.