FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

دوشنبه 28 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

جمشیدیان صاحب برنز آسیا شد

دومین رو از رقابت‌های دوچرخه سواری جاده قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان امروز چهارشنبه با حضور امیرحسین جمشیدیان در ماده تایم تریل انفرادی در رده سنی جوانان پیگیری شد.

در پایان این رقابت که به مسافت ۴۰ کیلومتر برگزار شد، جمشیدیان رکابزن جوان کشورمان در ماده تایم تریل انفرادی موفق شد به مدال برنز برسد. نمایندگان قزاقستان و چین تایپه نیز نشان‌های طلا و نقره را کسب کردند.

اتفاق مهمی که در این مسابقه روی داد تلاش میزبان برای قرار دادن نماینده خودش در بین سه نفر اول بود. تلاش میزبان برای تصاحب مدال در این رقابت‌ها به جایی منجر شد که مراسم اهتزاز پرچم‌ها هم با سومی ازبکستانی‌ها برگزار شود اما اعتراض خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری به عنوان رئیس کمیته جاده آسیا به نحوه محاسبه زمان امیرحسین جمشیدیان موجب شد تا داوران بار دیگر زمان‌ها را محاسبه کنند.

در نهایت با اعتراض ایران و محاسبه زمان‌ها، حق رکابزن جوان کشورمان ضایع نشد و مدال برنز به وی تعلق گرفت.

سی و نهمین دوره مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسال، بیست و ششمین دوره رقابتها در رده سنی جوانان و هشتمین دوره بخش پاراسایکلینگ از سوم تا هشتم اردیبهشت ماه در تاشکند ازبکستان برگزار می‌شود.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 - 18:19

تعداد بازديد: 243

کد:133647-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.