FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

پنجشنبه 27 تير 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

حسین زنجانیان نفر اول دانهیل کشور در سال ۹۸ شد

مسابقات دوچرخه سواری دانهیل قهرمانی کشور در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،🔸 مسابقات دوچرخه سواری دانهیل جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور در سال هزار 1398 امروز در شهرستان سردشت در استان آذربایجان غربی برگزار شد.
🔸این مسابقات امروز با حضور ۳۵ رکابزن از ۱۵ استان برگزار شد که در رده سنی جوانان امیرمهدی کردی از استان البرز اول شد و به مقام قهرمانی رسید.شایان والی زاده اردلان از استان کردستان دوم شد و امیر خلیلی قره پویا از استان آذربایجان غربی رتبه سوم را از آن خود کرد.
🔸همچنین در رده سنی بزرگسالان حسین زنجانیان ملی پوش خوش اخلاق و موفق کشورمان از استان قزوین رتبه اول دانهیل کشور را از آن خود کرد و مدال طلای این مسابقات را بر گردن آویخت.
امین نجفی بزی از استان سیستان و بلوچستان دوم شد و طاها قابلی از استان قزوین نیز رتبه سوم را از آن خود کرد.
🔸مسابقات دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی کشور با رقابت بانوان کراس کانتری سوار امروز سه شنبه ادامه خواهد داشت.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 18 تير 1398 - 08:54

تعداد بازديد: 125

کد:150683-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.