FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی کشور در مشهد برگزار شد              در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد             

دوشنبه 28 مرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید

رکابزنان کوهستان بالاخره به تهران رسیدند

اعضای تیم ملی کوهستان کشورمان پس از معطلی یکروزه در فرودگاه بیروت به کشورمان بازگشتند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،مسابقات دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی آسیا یک‌شنبه هفته جاری در لبنان به پایان رسید و تیم ایران موفق به کسب دو مدال نقره و یک برنز در این رقابت‌ها شد.

تیم ملی ایران قرار بود دوشنبه شب وارد تهران شود، اما به دلیل نقص فنی هواپیما این پرواز کنسل شد.
تیم ایران یک روز کامل در بیروت ماند و منتظر اعلام زمان پرواز دیگری شد.
در نهایت ملی پوشان ایران صبح امروز (چهارشنبه) راهی تهران شدند و ساعت 9 و 30 دقیقه با استقبال خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری و مسوولان کمیته های فدراسیون وارد فرودگاه امام خمینی شدند.
رییس فدراسیون دوچرخه سواری پس از بازگشت تیم ملی در فرودگاه ایران از تلاش ها و مساعدت های مدیران ایران ایر تشکر نمود و اظهار داشت: به رغم تاخیر زیاد و معطلی ملی پوشان ما در فرودگاه بیرون به علت مشکلات فنی جا دارد از مدیران شرکت ایران ایر برای همکاری های زیاد جهت اسکان ملی پوشان کشورمان در بیروت و تهیه بلیت برگشت و مساعدت های این شرکت در هزینه های بار ملی پوشان تشکر و قدردانی داشته باشم.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 9 مرداد 1398 - 13:05

تعداد بازديد: 88

کد:153698-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.