FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.             

پنجشنبه 30 آبان 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
با هدف تحقق شعار هوای پاک حق من، حق تو، حق کره زمین ؛

تور دوچرخه سواری هزار کیلومتری اعضای هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد

با حمایت انجمن دوچرخه سواری اداره کل تربیت‌بدنی سازمان امور دانشجویان و با هدف تحقق شعار هوای پاک حق من حق تو ، حق کره زمین تور هزار کیلومتری با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه رازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، به نقل از دانشگاه رازی کرمانشاه ، توردوچرخه سواری هزار کیلومتری اعضای هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه با هدف تحقق شعار هوای پاک طی 12 روز برگزار گردید . این تور با حمایت فدراسیون دوچرخه‌سواری جمهوری اسلامی ، هیئت دوچرخه‌سواری کرمانشاه و انجمن دوچرخه‌سواری اداره کل تربیت‌بدنی سازمان امور دانشجویان برگزار شد.
مسیر ۱۰۰۰ کیلومتری این تور از شهر ماکو در شمال غربی ایران آغاز شده و با گذر از مسیر مرز بازرگان و عبور از شهر ارزروم و حرکت به سمت شمال ترکیه و دریای سیاه و شهر ساحلی تراپازون ادامه یافت. سپس با عبور از مرز گرجستان و اقامت کوتاه در این کشور و حرکت از شهر باتومی به سمت دریاچه وان در ترکیه و در نهایت برگشت از شهر خوی و گمرک رازی و ورود به کشورمان به اتمام رسید.
این تور دوچرخه سواری، با شعار هوای پاک حق من، حق تو و کره زمین برگزار شد و ضرورت حمایت از محیط زیست محور این فعالیت ورزشی بود.
گفتنی است دکتر عبدالحمید علیزاده، مدیرکل اموردانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان و عضو هیئت‌علمی دانشگاه رازی، سیاوش همتی از دوچرخه‌سواران باسابقه کرمانشاه، علی اشرف‌ خزایی از استادان تربیت‌بدنی و کوروش بهرامی از اعضای تیم دوچرخه سواری دانشگاه در این تیم حضور داشتند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 22 مهر 1398 - 14:21

تعداد بازديد: 28

کد:159807-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.