FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس              آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی سرعت و نیمه استقامت              مسابقات دوچرخه سواری پیست و جاده بانوان از دوشنبه در تهران آغاز شد.             

پنجشنبه 30 آبان 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
تبریک دکتر داورزنی به فدراسیون دوچرخه سواری در پی کسب سهمیه المپیک

پس از قطعی شدن اولین سهمیه المپیک تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان در بخش جاده، معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش این موفقیت را افتخاری ارزشمند توصیف نمود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛ محمدرضا داورزني در جلسه روساي فدراسيون هاي ورزشي با وزير ورزش و جوانان موفقيت هاي اخير ورزش ايران از جمله قهرماني مقتدرانه ووشو در عرصه جهاني را كه با هشت طلا به ارمغان آمده است، تبريك گفت و كسب سهميه دوچرخه سواری ايران در بخش جاده در بازي هاي المپيك 2020 را نيز خبری خوب توصيف كرد و آن را افتخاری ارزشمند دانست.
با اعلام اتحادیه جهانی دوچرخه سواری یک سهمیه کشورمان در المپیک ۲۰۲۰ فعلا قطعی شده است. در جدول کشورهای عضو اتحادیه جهانی که تعداد آن ۲۰۴ کشور می باشد تیم ملی جاده کشورمان با قرار گرفتن در رتبه ۳۹ رنکینگ جهانی یک سهمیه ورودی به المپیک را دریافت نمود.

تاريخ  ارسال:شنبه 4 آبان 1398 - 11:32

تعداد بازديد: 49

کد:159825-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.