FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید فدراسیون دوچرخه سواری              روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری در پیامی شهادت سردار فقید و شجاع اسلام را تسلیت گفت.              یوسف پولاب رئیس هیئت دوچرخه سواری استان ایلام              آغاز مرحله اول سي‌وچهارمين دوره تور بين‌المللي دوچرخه‌سواري ايران-آذربايجان             قهرمانی فرح بخشیان در مسابقه جایزه بزرگ فارس             

شنبه 5 بهمن 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
سه خبر از اردوهای تیم ملی دوچرخه سواری

تیم های ملی کشورمان جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اردوهای خود را با جدیت دنبال می کنند.
به گزارش روبط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، باتوجه به در پیش بودن مسابقات قهرمانی آسیا در دو رشته کوهستان و جاده این روزها کمپ تیم های ملی روزهای شلوغی را سپری می کند.
تیم ملی کوهستان که هفته گذشته نفرات نهایی خود در ماده دانهیل شناخت این روزها در شیراز اردوی تدارکاتی خود را برگزار می کند. رکابزنان دو رشته کراس کانتری و دانهیل هم اکنون در شیراز به سر می برند و تا پایان هفته جاری اردوی خود را در مناطق کوهستانی استان فارس سپری می کنند.
در تهران نیز تیم ملی استقامت آقایان و بانوان نیز امروز آخرین تمرین بدنسازی خود را در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهند کرد. شاگردان محمود پراش نیز خود را جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کنند.
خبر آخر اینکه اعضای تیم ملی دوچرخه سواری استقامت کشورمان در رده سنی نوجوانان زیر نظر مهرداد صفرزاده فردا یکشنبه به یزد خواهند رفت و اردوی تدارکاتی خود را در این شهر برگزار خواهند نمود.

تاريخ  ارسال:شنبه 21 دي 1398 - 08:20

تعداد بازديد: 334

کد:163903-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.