FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جوایز قهرمانان دوچرخه سواری پرداخت شد             سیدی در رده سوم بخش کوهستان             تغییرات درقوانین رشته پیست             صعود رکابزنان ایران در رنکینگ جهانی             تفاهم نامه فدراسیون دوچرخه سواری و ناجا امضاء شد            

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»اولین همایش دوچرخه سواری بین المللی کشور برگزار شد

همایش (( دوچرخه سواری برای همه )) که با نام cycling for all در تقویم اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری UCI ثبت گردیده بود با حضور شهروندان تهرانی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری؛همایش (( دوچرخه سواری برای همه )) که با نام cycling for all در تقویم اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری UCI ثبت گردیده بود با حضور دکتر شعبانی بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و مسئولین شهرداری تهران و فدراسیون دوچرخه سواری و شهروندان تهرانی برگزار شد .

این همایش ساعت 8:30 صبح امروز جمعه 16 بهمن ماه به مناسبت گرامیداشت دهمه مبارک فجر و با شعار دوچرخه سواری برای همه از میدان فلسطین تهران آغاز و در مجموعه ورزشی شهید شیرودی به پایان رسید ، استقبال خوب شهروندان تهرانی و حضور گرم آنها در این گردهمایی بزرگ نوید بخش روی آوردن هرچه بیشتر اقشار مختلف جامعه به استفاده عمومی از دوچرخه بود .

در پایان این همایش به مناسبت سی هفتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی 37 دستگاه دوچرخه به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا گردید و جایزه ویژه این همایش که یک دستگاه موتور سیکلت برقی بود نیز بعد از قرعه کشی به دوچرخه سوار نوجوان تهرانی اهدا شد .

این اولین رویداد دوچرخه سواری همگانی بین المللی در قاره آسیا است که در تقویم UCI به ثبت رسید و به همت شهرداری تهران ، وزارت ورزش وجوانان و نظارت فدراسیون دوچرخه سواری و هیئت دوچرخه سواری استان تهران برگزار گردید .

تاريخ  ارسال:جمعه 16 بهمن 1394 - 11:53

تعداد بازديد: 181

کد:33874-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.