FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری وضعیت تیم ملی را بررسی کرد             تسلیت به آروين معظمي گودرزي              قمری :درهای فدراسیون بر روی همه باز است             آغاز کار رسمی رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری             تیم ملی استقامت کشورمان در عسلویه اردو زد            

چهارشنبه 6 بهمن 1395

کلام روز

«فدراسیون دوچرخه سواری» شهادت تعداد زیادی از آتش نشانان را به ملت ایران و خانواده های این عزیزان تسليت می گویدپیشگامان کویر و شهرداری تبریز همچنان بر بام آسیا

دو تیم دوچرخه سواری پیشگامان کویر یزد و شهرداری تبریز در پایان سال 2016 بر اساس اعلام فدراسیون جهانی در مکان های اول و دوم آسیا قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، تیم دوچرخه سواری پیشگامان و شهرداری تبریز موفق شدند در رده بندی پایانی فدراسیون جهانی دوچرخه سواری در سال 2016 صدرنشین شوند و در مکان های اول و دوم آسیا بایستند. رکابزنان پیشگامان پس از درخشش در تورنمنت های بین المللی قاره آسیا در سال ۲۰۱۶ قهرمان آسیا شدند.

طبق اعلام فدراسیون جهانی دوچرخه سواری تیم دوچرخه سواری پیشگامان توانست با ۹۱۵ امتیاز با اقتدار بالاتر از تیم شهرداری تبریز با 884 امتیاز و تیم کولس اوکراین با 794 امتیاز قرار گرفته و به عنوان بهترین تیم آسیا معرفی شود.
گفتنی است بر اساس اعلام فدراسیون جهانی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان نیز با 1587 امتیاز در پایان سال 2016 بالاتر از تیم های قزاقزستان و ژاپن قهرمان آسیا شد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 8 دي 1395 - 12:56

تعداد بازديد: 294

کد:41554-1395    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.