FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

جمعه 30 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
پیام تسلیت رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به خسرو قمری

درپی درگذشت زینب ساسانیان بانوی ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان ، برایان کوکسن به خسرو قمری تسلیت گفت
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، ساعاتی پیش برایان کوکسن رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری به طور رسمی درگذشت بانوی ملی پوش کشورمان را تسلیت گفت.
متن پیام تسلیت برایان کوکسن به شرح ذیل می باشد:
جناب آقای قمری عزیز رییس فدراسیون دوچرخه سواری ایران
در کمال اندوه تسلیت خالصانه خود را به فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران در خصوص فوت اندوهبار زینب ساسانیان اعلام می کنم.
الان زمان عزاداری برای خانواده ، دوستان و دوچرخه سواران همراه زینب است، ولی خالصانه امیدوارم زمانی فرا برسد که آنها به این موضوع که اودستاوردهای زیادی را به عنوان یک دوچرخه سوار جوان به دست آورده توجه کنند و بتوانند خودشان را تسکین بدهند.
او یک ستاره در حال رشد و درخشش در دوچرخه سواری بانوان ایران بود که برای تیم ملی رکاب می زد و حتی کشورش را برای مسابقات قهرمانی آسیا 2017 همراهی کرد، این یک دستاورد بزرگ است.
از جانب اتحادیه جهانی دوچرخه سواری تسلیت عمیق من را پذیرا باشید و بدانید که ما در این شرایط سخت فکرمان به همراه شماست.
با احترام فراوان، برایان کوکسن رییس اتحادیه جهانی دوچرخه سواری

تاريخ  ارسال:پنجشنبه 5 مرداد 1396 - 08:51

تعداد بازديد: 774

کد:58898-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.