FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

سه شنبه 26 تير 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
رکابزنان در چه موادی در ترکمنستان پا می زنند؟

طبق اعلام کمیته تیم های ملی موادی که رکابزنان در بازیهای آسیایی مسابقه می دهند مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،کمیته تیم های ملی اعلام کرد:قرار است تیم ملی در بخش پیست با ترکیب هفت رکابزن ، فاطمه هداوند، علی علی عسگری، احسان خادمی ، محمد دانشور و پرش در بخش سرعت و محمد گنج خانلو و پرستو باستی در بخش نیمه استقامت در بازیهای داخل سالن آسیای ترکمنستان حاضر شود. 
وی در ادامه به رشته های ورزشکاران اعزامی به این بازیها اشاره کرد و افزود: رکابزنان در چهار ماده در مجموع در این رقابتها پا خواهند زد. تیم مردان با ترکیب سه نفر به غیر از رشته های انفرادی در ماده تیم اسپرینت نیز مسابقه می دهد. اگر شرایط خوب باشد دو رکابزن زن ما هم در ماده تیم اسپرینت رقابت خواهند کرد. 
موادی که رکابزنان در بازیهای آسیایی مسابقه می دهند: 
محمد گنج خانلو: اومنیوم 
پرستو باستی: اومنیوم ، در صورت مهیا بودن شرایط تیم اسپرینت بانوان 
فاطمه هداوند: ۲۰۰ متر ،کایرین، در صورت مهیا بودن شرایط تیم اسپرینت بانوان 
محمد دانشور: کایرین، ۲۰۰ متر سرعت ، تیم اسپرینت
علی علی عسگری: ۲۰۰ متر ، تیم اسپرینت 
احسان خادمی: تیم اسپرینت 
پراش : کایرین 
مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان با انتقاد از عدم اطلاع رسانی به موقع کشور میزبان گفت: میزبان در اطلاع رسانی بسیار ناهماهنگ است. هنوز اطلاعات دقیقی در مورد اینکه ما در چه روزهایی مسابقه داریم و چه کشورهایی در این رقابتها حاضر هستند به ما نمی دهد. ما نیز با آنها مکاتبه کرده ایم اما هنوز پاسخی دریافت نشده است. 
وی بیان داشت: متاسفانه اطلاع رسانی در این مورد ضعیف است. با این وجود ما تمام برنامه ریزی ها را برای برگزاری اردوها و تمرینات انجام دادیم تا تیم با بهترین وضعیت راهی این بازیها شود. 
سلگی خاطرنشان کرد: قرار است مابقی کادر ۲۳ شهریرو ماه با سفر به مشهد به اردوی تیم ملی پیوسته و تیم از اردوی مشهد به طور مستقیم راهی ترکمنستان شود چرا که نزدیکترین مسیر به این رقابتها این شهر است. تیم تقریبا یک اردوی ۲۰ روزه تا الان در مشهد سپری کرده و دلیل آن هم نزدیک بودن شرایط پیست ۲۵۰ متری مشهد به پیست مسابقات است. 

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 15 شهريور 1396 - 13:46

تعداد بازديد: 514

کد:68967-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.