FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

پنجشنبه 24 آبان 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
نگاهی ویژه ای به جوانان داریم
ابوحیدری:می خواهم دانشور دیگری را معرفی کنم

سرمربی سرعت ایران معتقد است کسب نتایج خوب باعث روی آوردن جوانان به این رشته خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، محمد ابوحیدری سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری سرعت ایران پس از آغاز اردوی تیم ملی سرعت جوانان گفت:هم اکنون در حال برگزاری اردوی تیم ملی جوانان با حضور 12 ورزشکار از سراسر کشور هستیم و پس از آن برنامه داریم که تیم ملی بزرگسالان را به اردو دعوت کنیم.
طبق مذاکراتی که با فدراسیون انجام داده ایم قرار است نگاهی ویژه بر روی تیم ملی سرعت جوانان داشته باشیم تا بتوانیم یک گنجینه با ارزش از ورزشکاران قوی را در بازیهای آسیایی 2022 داشته باشیم.
من مربیگری حرفه ای را با هدایت تیم ملی جوانان آغاز کردم و اعتقاد خاصی هم به جوانگرایی دارم.از این رو تصمیم شخصی ام این است که در عین اینکه ما باید توجه خاصی به تیم ملی بزرگسالان داشته باشیم به ویژه در این زمان حساس که تنها 8ماه تا بازیهای آسیایی 2018 اندونزی باقی مانده است به همان اندازه باید نگاهی ویژه به تیم ملی جوانان داشت.چراکه محمد داشنور،احسان خادمی،علی علیعسکری، رضا جبرییلی و خیلی از ورزشکاران دیگر تیم ملی از رقابت های رده جوانان جذب شدند و بر روی آنها تمرکز شد.در حال حاضر نتیجه مدال با ارزش محمد دانشور در بازیهای آسیایی 2014 را داریم پس از سه سال در اردو جوانان مشاهده می کنیم.این موضوع را با حضور 6 ورزشکار از استان خراسان رضوی به خوبی می توان درک کرد که با کسب نتایج خوب توسط ورزشکاران مختلف در میادین بین المللی باعث جذب جوانان و خانواده های آنان به ورزش خواهد شد.
در سال های اخیر تیم ملی سرعت ایران یک پوست اندازی خوبی داشت و این هم حاصل تلاش ورزشکاران و حمایت ویژه رییس فدراسیون دوچرخه سواری از جوان گرایی بوده است .ما به شخصه دوست دارم تیم ملی سرعت ایران در بخش جوانان و امید به اندازه ای قدرتمند شود و دارای ورزشکاران زیادی باشد که در زمان مسابقات مختلف ما افراد را از پیش انتخاب شده ندانیم و فاصله ورزشکاران بسیار کم باشد.
وی در خصوص تجهیزات اظهار داشت: ورزشکاران در بخش تجهیزات مشکل خاصی ندارند.برخی وسایل دوچرخه در دنیا گران هستند و امکان خرید آنها برای ورزشکاران وجود ندارد که البته فدراسیون خدا را شکر تصمیم به تامین و خرید آنها دارد و برخی وسایل دیگر نیز با حمایتی که شرکت های داخلی و با پیگیری های بسیار زیادی که در سال های اخیر یکی از جوانان زحمتکش ما انجام داده برای بچه های تامین شده است.
در حال حاضر محمد دانشور، علی علیعسکری در بخش آقایان و فاطمه هداوند در بخش بانوان رشته سرعت دارای حامی هستند و با مذاکراتی که داشته ایم قرار است در سال آینده تعداد دیگری از ورزشکاران نیز تحت حمایت شرکت ها در بیایند تا با انجام این کار هم باری از روی دوش فدراسیون برداشته شود و هم به ورزشکاران کمکی کرده باشیم.
وی در خصوص تیم ملی سرعت بزرگسالان آقایان و بانوان نیز بیان کرد: تیم ملی را برای حضور در قهرمانی آسیا 2018 که در کشور مالزی در ماه های پایانی سال برگزار می شود آماده می کنیم و پس از آن تمام هدف و تلاشمان برای کسب بهترین نتیجه در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا خواهد بود .
من ایمان کامل به ورزشکارانم و همچنین کادر خودم دارم و امیدوارم با حمایت های فدراسیون و تلاش ورزشکاران بهترین نتیجه تاریخ را در بازیهای آسیایی اندونزی کسب کنیم.
در بخش بانوان فاصله زیادی با آسیا داشتیم اما به جرات می توانم بگویم اگر مائده نظری در بازیهای داخل سالن در ترکیب تیم اسپرینت حضور داشت می توانستیم تاریخ سازی کنیم ، اما اکنون دیگر گذشته و با نگاهی بلند و تلاشی زیاد به دنبال کسب نتایج بزرگ تر هستیم.
در بخش بانوان مائده نظری و فاطمه هداوند دو دوچرخه سوار خوب و جوان تیم ملی ما هستند و امیدواریم با پیوستن دیگر بانوان با سابقه دیگر همچون عباسی بتوانیم تیم خوبی را تشکیل دهیم.
من با ورزشکاران و کادرفنی خودم و تمام کسانی که در کنار تیم سرعت هستند در این مسیر بزرگ تا بازیهای آسیایی جاکارتا صحبت کردم و همگی پیمان بسته ایم تا لحظه آخر دست از تلاش برای موفقیت بر نداریم .
در پایان از تمام ورزشکاران تیم ملی سرعت ، مربیانی که در کنار من هستند، کادر فنی تیم ملی و بخصوص رییس فدراسیون تشکر ویژه دارم و امیدوارم جواب زحمات تمام عزیزان را با کسب نتایج خوب در بازیهای آسیایی 2018 اندونزی جبران کنیم.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 1 آذر 1396 - 11:58

تعداد بازديد: 176

کد:89043-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.