FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

دوشنبه 6 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
نشست خبری رییس هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی

نشست خبری هیئت دوچرخه سواری استان روز گذشته با حضور مقامات این هیئت برگزار شد که مهدی روزبهان رئیس هیئت در پاسخ به سوال"خراسان رضوی" درباره ضرورت راه اندازی تور دوچرخه سواری دور خراسان رضوی(باحضور قهرمانان کشور) گفت: برگزاری چنین توری نظیر آن چه در آذربایجان انجام می شود؛نیاز زیادی به حمایت عملی استانداری دارد و بدون حمایت استانداری،اجرای چنین خواسته ای امکان پذیر نیست.


مهدی روزبهانه(رئیس هیئت استان):

*برای برگزاری مسابقات دوچرخه سواری"دور استان"نیاز به هماهنگی های بسیار زیاد و صرف بودجه های بالاست. برای مثال:فقط برای پرداخت دستمزد عوامل جاده ای(پلیس راهور و...)و مسدود کردن مسیر جاده های استان،نیاز به حدود30تا40 میلیون تومان داریم؛ضمن آن که برای تامین امنیت دوچرخه سواران دستگاه های مختلف در استان باید با یکدیگر همکاری کنند که همه این ها نیاز به این دارد که استانداری محکم"پای کار"باشد تا آرزوی دیرینه ما محقق شود.*هیئت استان در همه رده های سنی در بخش آقایان و بانوان در لیگ های برتر و قهرمانی کشور،حضوری فعال دارد و نتیجه همه اقدامات این بوده که هیئت گذشته را در رتبه"سیزدهم"تحویل گرفتیم و امروز در رتبه"دوم"قرار داریم.*در مواد: سرعت،استقامت،کوهستان و تریال(نمایشی)قهرمانان ملی پوش داریم.*میزبانی کشور جام"چشمه سبز گلمکان"و میزبانی از اردوی تیم ملی،تجلیل از پیش کسوتان و برگزاری کلاس های آموزشی از جمله فعالیت های مهم ما بوده است.*پیست دوچرخه سواری ثامن الائمه(ع)مشهد، یکی از چهار پیست استاندارد کشور است که با کمک اداره کل ورزش 20 درصد آن تجهیز شده است.*در ترویج دوچرخه سواری همگانی،از همه چیز مهم تر بحث تامین امنیت دوچرخه سواران با تامین زیرساخت هاست که نیاز به همکاری مجدانه شهرداری دارد و هیئت به تنهایی کاری نمی تواند بکند.*امکان ساخت پیست چوبی در خراسان رضوی وجود ندارد.*"محمد دانشور" برای تکرار مدال طلایش در بازی های آسیایی جاکارتا،کار بسیار دشواری دارد.*با پشتوانه سازی،توانسته ایم نسلی تازه نفس را برای ادامه افتخارات دانشور مهیا کنیم.* در حال ثبت نخستین باشگاه"حرفه ای"دوچرخه سواری استان هستیم.

نصرا...لؤلؤ(نایب رئیس آقایان):

طی سال گذشته وامسال64همایش دوچرخه سواری عمومی را برای ترویج این رشته برگزار کرده ایم*22شهرستان از جمله؛ نیشابور،مشهد،کاشمر،خواف،سبزوار و تربت جام، از شهرستان های فعال ما در زمینه رونق دوچرخه سواری همگانی هستند.

مهناز احتشام منش(نایب رئیس بانوان):

سه مرحله مسابقات رده بندی و انواع کلاس های آموزشی مقدماتی تا پیشرفته،استعدادیابی،اعزام یک ورزشکار و یک مربی به دوره های بین المللی و...از جمله برنامه های ما در بخش بانوان بوده است.*7دی،برنامه ویژه ای برای رونق دوچرخه سواری کوهستان داریم.* هم اکنون 7دوچرخه سوار حرفه ای داریم که مهم ترین آن ها"رضوان شریفی"است که در اردوی تیم ملی جوانان است.

مجید روح پرور(دبیر هیئت):

کارگاه آموزشی مبارزه با دوپینگ را در استان برگزار کردیم که برنامه آموزشی بسیار هشداردهنده و آگاهی بخش بود.*برگزاری کلاس های آموزشی مربیگری و داوری،تشکیل کمیته استعدادیابی و...از اقدامات موثر ما بوده است.

در حاشیه:

در ابتدای نشست مدیر روابط عمومی(سروش پورآزاد) اداره کل ورزش مصیبت از دست رفتن کوهنوردان خراسانی را تسلیت گفت و رئیس هیئت نیز در سخنان تکمیلی یاد یکی از فعالان مشترک دوچرخه سواری کوهستان و رشته کوهنوردی(زنده یاد ناصر اکبری)را گرامی داشت.

*با یادآوری و انتقاد یکی از خبرنگاران،رئیس هیئت بابت برگزاری نشست خبری مسابقات دوره گذشته گلمکان در یک مکان نه چندان مناسب از اهالی رسانه عذرخواهی کرد.

*نمایندگان رسانه ها موقع طرح سوال،فعال بودن هیئت را مورد تاکید قرار دادند و رئیس هیئت نیز از اطلاع رسانی خوب رسانه ای تشکر کرد.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 28 آذر 1396 - 13:26

تعداد بازديد: 663

کد:93063-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.