FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

شنبه 30 تير 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
تاکید نماینده ولی فقیه آذربایجان غربی بر ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر اهمیت ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری به‌ جای استفاده از خودرو تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی دیروز در حاشیه آغاز طرح اهدا دوچرخه رایگان به شهروندان با اشاره به روز ملی هوای پاک اظهار داشت: همه شهروندان باید در سالم‌سازی هوای شهر مشارکت فعالانه داشته باشند چرا که داشتن هوای سالم حق همه شهروندان است.

وی افزود: یکسری از نعمت‌ها، نعمات همگانی و عمومی است و انسان حق ندارد به نعمت‌های عمومی تعدی کند و در این میان آب، خاک و هوا نعمت‌های عمومی است.

امام جمعه ارومیه تصریح کرد: به عموم مردم و شهروندان توصیه می‌شود خود را مقید به استفاده از وسایل نقلیه عمومی و دوچرخه بدانند و با این کار دوستدار محیط زیست بودن خود را به نمایش بگذارند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: بعضاً مشاهده می‌شود در برخی از کشورهای پیشرفته، بیشتر از جمعیت آن کشورها دوچرخه وجود دارد برای اینکه هم سلامتی خودشان حفظ شود و هم هوا پاکیزه باشد.

وی تصریح کرد: چرا در منطقه ما باید هوا آلوده شود در حالی که منطقه ما یکی از بهترین مناطق کشور از نظر آب و هوایی و زیست محیطی است بنابراین باید آحاد جامعه در سالم‌سازی هوای شهر مشارکت کنند.

در این مراسم به همت هیئت دوچرخه‌سواری شهرستان ارومیه به دو تن از شهروندان این شهر که پیوسته از دوچرخه برای انجام کارهای خود استفاده می‌کنند دو دستگاه دوچرخه رایگان اهدا شد.

تاريخ  ارسال:شنبه 30 دي 1396 - 09:03

تعداد بازديد: 538

کد:93119-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.