FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد              پرتو آذر: مي خواهم در المپيك شركت كنم              قمری به همراه وزیر ورزش در سیستان و بلوچستان             

دوشنبه 30 بهمن 1396

کلام روز

«اقتصاد مقاومتی:
تولید- اشتغال»
تلاش برای برگزاری تور بین المللی دوچرخه سواری در کرمانشاه

کرمانشاه- مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تلاش برای برگزاری هرساله تور بین المللی دوچرخه سواری به میزبانی کرمانشاه خبر داد.
ارسلان حسینی در گفتگو با خبرگزاری مهر، اظهار داشت: این اقدام با هدف شناساندن هرچه بیشتر و بهتر موقعیتها ، ظرفیتها و استعدادهای طبیعی و گردشگری استان در کنار آداب و سنن مردم این دیار است.

وی افزود: میزبانی استان در برگزاری نخستین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری آغازی برای رونق پیش از پیش صنعت توریسم ورزشی،توسعه اقتصاد ورزش و حضور بیشتر ورزش کرمانشاه در آوردگاههای بین المللی است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، بیان کرد: دریافت امتیاز ویژه ثبت جهانی تور بین المللی دوچرخه سواری که یکی دیگر از هدفهای مهم جامعه ورزش استان در برگزاری این تور است که موجب می شود این تور همه ساله به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شود.

حسینی ادامه داد: مقدمات لازم و مذاکرات با فدراسیون دوچرخه سواری در این زمینه صورت گرفته است و پس از اخذ مجوز های لازم برنامه زمانبندی تور اعلام خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با نهایی شدن برگزاری این تور با همکاری دکتر بازوند استاندار محترم و همه بخش های مرتبط، استان کرمانشاه میزبان خوبی برای این رویداد معتبر باشد.

تاريخ  ارسال:شنبه 30 دي 1396 - 11:14

تعداد بازديد: 218

کد:93120-1396    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.