FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 1 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
پایان خوش برای ایران در رقابتهای پیست و جاده آسیا

مسابقات قهرمانی آسیا پیست و جاده در سال 2018 با کسب چهار مدال نقره و سه مدال برنز برای کشورمان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری ، مسابقات قهرمان آسیا دوچرخه سواری در سال 2018 در دو یخش جاده و پیست به میزبانی دو کشور میانمار و مالزی برگزار شد که حاصل تلاش ورزشکاران کشورمان سه مدال نقره و چهار مدال برنز بود تا در مجموع با کسب هفت مدال ملی پوشان کشورمان عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارند.
مسابقات قهرمانی آسیا جاده 2018 به میزبانی کشور میانمار از 18 لغایت 22 بهمن ماه آغاز شد و کشور عزیزمان در این مسابقات با 17 ورزشکار به میانمار اعزام شد که در پایان حاصل تلاش ملی پوشان کشورمان دو مدال نقره و دو مدال برنز بود.
1.مدال نقره تایم تریل تیم توسط تیم شش نفره بزرگسالان ایران با ترکیب: مهدی سهرابی،آروین گودرزی،محمد رجبلو،صمد پورسیدی،بهنام آرین و محمد چاییچی
2.مدال نقره استقامت جاده در رده سنی امید توسط محمد گنج خانلو
3.مدال برنز مهدی سهرابی در استقامت جاده بزرگسالان
4.مدال برنز آروین گودرزی در تایم تریل جاده بزرگسالان
با پایان مسابقات قهرمانی آسیا 2018 جاده در کشور میانمار ملی پوشان استقامتی به کشورمان بازگشتند اما ملی پوشان نیمه استقامتی کشورمان که حدود هفت ورزشکار بودند به همراه سه نفر کادر فنی میانمار را به مقصد مالزی جهت پیوستن به ملی پوشان سرعت و شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا پیست 2018 ترک کردند.
تیم ملی سرعت کشورمان که اردوی دو هفته ای بسیار خوبی را با حضور دوازده ورزشکار پشت سر گذاشته بود کار خود را از اولین روز مسابقات قهرمانی آسیا پیست 2018 یعنی در روز 27 بهمن ماه آغاز کرد.
ورزشکاران کشورمان پس از پنج روز رقابت موفق شدند دو مدال نقره یک مدال برنز را از این مسابقات کسب کنند و همچنین رکورد ملی رشته یک کیلومتر را ارتقاء ببخشند.
1.مدال نقره آروین گودرزی در اسکرچ بزرگسالان آقایان
2.مدال نقره تیم دو نفره کشورمان در مدیسون با ترکیب مهدی سهرابی و محمد رجبلو
3.مدال برنز محمد دانشور در رشته یک کیلومتر و ارتقاء رکورد این رشته به زمان 1:01:875 که پیش از این هم رکورددار این رشته خود او بود.
با اتمام مسابقات قهرمانی آسیا پیست 2018 مالزی پرونده مسابقات قهرمانی آسیا سال 2018 برای کشورمان با چهار مدال نقره و سه مدال برنز بسته شد و در روز جمعه ساعت 4 بامداد ورزشکاران کشورمان وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می شوند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 2 اسفند 1396 - 08:16

تعداد بازديد: 505

کد:94172-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.