FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت              اردوی تدارکاتی تیم ملی استقامت و نیمه استقامت بانوان              اسدی سرپرست دبیری فدراسیون دوچرخه سواری شد             

چهارشنبه 2 آبان 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
مسابقه BMX قهرمانی استان فارس

مسابقه BMX قهرمانی استان فارس با معرفی نفرات برتر در دو بخش pro و buny hop به کار خود پایان داد.
در آخرین جمعه سال نود وشش از ساعت ۱۰ صبح تا ۲ بعد از ظهر bmx سواران با حضور ۲۵ شرکت کننده در دو بخش pro و buny hop مسابقات قهرمانی استان فارس برگزار شد.
در بخش pro شرکت کنندگان در دو راند ۱دقیقه ای حرکات خود را به نمایش گذاشتند و به رقابت با یکدیگر پرداختند در پایان سعید رضایی , مقام اول آرین تیموری. مقام دوم و هاشم نعمت اللهی مقام سوم را کسب کردند.
در بخش buny hop شرکت کنندگان به صورت حذفی و با ثبت رکورد جامپ به رقابت پرداختند و در پایان علی محمدی،آرین تیموری و محمدرضا تابنده به ترتیب اول تا سوم شدند و حکم قهرمانی به همراه مدال و جوایز نفیس به آنها اهدا شد.
محمدی سرپرست کمیته های bmx و تریال استان فارس با اشاره به این که این مسابقه مهیج برای اولین بار توسط ۷ داور رسمی برگزار گردید افزود به جهت ارتقای سطح آمادگی و آگاهی داوران برای مسابقات آتی قضاوت این مسابقه به داوران رسمی از بدنه هیات دوچرخه سواری محول گردید و گروه داوران متشکل از امیر رحیمی،سرکار خانم تقی زاده،سرکار خانم عباسی، کاظم دبستان، علی بوستانی،احمد سروی و محمد رضوی در این مسابقه مارا یاری رساندند.
سرپرست کمیته های bmx و تریال در پایان افزود:این مسابقه که تماما با هزینه خود مسئولین کمیته(سرپرست و رئیس کمیته) برگزار گردید به منظور جذب اسپانسری قوی برای کمیته و تیم BMX استان فارس بوده است.

تاريخ  ارسال:شنبه 26 اسفند 1396 - 10:52

تعداد بازديد: 455

کد:96183-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.