FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

چهارشنبه 29 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
واکنش رئیس فدراسیون به دوپینگ دو بانوی رکابزن
قمری:همه کار برای مبارزه با دوپینگ انجام دادیم

رییس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: ما همه کار برای مبارزه با دوپینگ انجام دادیم و دیگر صفر تا صد قضیه با خود ورزشکار است و خود آنها باید پاسخگو باشند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون به نقل از ایسنا،خسرو قمری درباره ی مثبت شدن تست دوپینگ فاطمه هداوند و مائده نظری دو رکابزن سرعتی تیم ملی بانوان اظهار داشت: ما آن کاری که در مبارزه با دوپینگ از دستمان بر می آمد را انجام دادیم به طوری که اطلاع رسانی کرده ایم و از ورزشکاران ضمانت و تعهدنامه گرفتیم.در بخش اطلاع رسانی و آموزش سال گذشته کلی انرژی گذاشتیم و هزینه کردیم از این رو همه ورزشکاران اطلاعات کافی نسبت به دوپینگ را دارند و اگر کسی تستش مثبت شود صفر تا ۱۰۰ قضیه دیگر با خودش است.

او ادامه داد: در اردوها از لحظه اول مربی و سرپرست در حال تذکر دادن به ورزشکاران هستند که حواسشان باشد. حتی در برخی مواقع کیف های آنها توسط سرپرست خانم بررسی می شود بنابراین وقتی تست دوپینگ ورزشکاری مثبت می شود نه مربی مقصر است نه سرپرست بلکه صفر تا ۱۰۰ با خود ورزشکار است و خودش باید پاسخگو باشد.

قمری با اشاره با تعلیق این دو ورزشکار توسط اتحادیه جهانی دوچرخه سواری گفت: اتحادیه جهانی دوچرخه سواری این دو ورزشکار را تعلیق کرده و به آنها فرصت اعتراض داده است از این رو اگر اعتراضی دارند می‌توانند درخواست بررسی نمونه B بدهند.

رییس فدراسیون دوچرخه سواری در پاسخ به این پرسش که تست های دوپینگی که نادو قبل از اعزام به قهرمانی آسیا از آنها گرفت منفی بود یا خیر، تایکد کرد: ما تست مثبتی نداشتیم. در حال حاضر هم منتظر می مانیم تا نتیجه نهایی و قطعی از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری اعلام شود و پس از آن کمیته انضباطی تشکیل می دهیم و در مورد این دو ورزشکار تصمیم گیری خواهیم کرد.

قمری در پاسخ به این پرسش که تجهیزات دوچرخه سواری خریداری شده است یا خیر، تصریح کرد: جلسه ای را هفته آینده با سجادی سرپرست کاروان ایران داریم و در مورد خرید لوازم و تجهیزات و اعزام های برون مرزی داریم. از طرفی هلند و چک را به عنوان محل برگزاری اردوی اروپایی خود انتخاب و هزینه ها را برآورد کرده ایم و باید منتظر تامین منابع و همچنین رسیدن زمان اعزام باشیم چرا که در نظر داریم اردوهای اروپایی خود را از تیرماه آغاز کنیم.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 15 فروردين 1397 - 11:41

تعداد بازديد: 827

کد:96195-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.