FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

پنجشنبه 1 فروردين 1398

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
سلگی: تا هرکجا قانون راه بدهد پیگیر وثیقه رکابزنان دوپینگی هستیم

در حالی که از برگشت خوردن چک‌های وثیقه رکابزنان دوپینگی بیش از یک ماه می‌گذرد، مدیر تیم‌های ملی دوچرخه‌سواری گفت: تا هرجا قانون راه بدهد پیگیر این مسئله هستیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،محسن سلگی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص برنامه فدراسیون برای دریافت خسارات ناشی از دوپینگ رکابزنان گفت: بعد از اخطارهای داده شده به نفرات دوپینگی چک های آنها را در سال گذشته برگشت زدیم. در حال حاضر موضوع در دست امور حقوقی فدراسیون است و یک وکیل گرفته ایم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون می تواند این وثیقه ها را به پول تبدیل کند؟ گفت: ما از آنها چک داریم. آنها در هر صورت در هرجایی دچار مشکل می شوند. نمی توانند دسته چک بگیرند، ضامن شوند، وام دریافت کنند و بسیاری مشکلات قانونی دیگر. ما تا هرجایی که قانون به ما اجازه دهد و روال قانونی باشد پیگیر وصول وثیقه ها هستیم.

مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری خاطرنشان کرد: مبلغ وثیقه دریافتی از رکابزنان ۵۰ میلیون تومان است. بستگی به حضور در اردوها و شرکت در مسابقات مختلف ملی وثیقه های به اجرا گذاشته شده بین ۱۲ تا ۲۰ میلیون تومان برای هر ورزشکار است.

وی در پاسخ به این سوال آیا با این روند باز هم فکر می کنید که بتوانید این خسارت را طبق وعده دریافت کنید چرا که در غیر اینصورت رکابزنان مسئله دریافت وثیقه فدراسیون را جدی تلقی نمی کنند، گفت: ما وکیل گرفته ایم و خودمان وارد این مسئله نمی شویم. به هر حال این خسارتی است که این رکابزنان خاطی به بیت المال زده اند و باید تاوان این اشتباه‌شان را بپردازند.

سلگی در خصوص آخرین وضعیت دو بانوی دوچرخه سوار کشورمان نیز بیان کرد: این دو نفر روز یکشنبه به فدراسیون آمدند و توضیحاتی دادند اما مدارک و مستنداتی دال بر اینکه مقصر نباشند به ما ارائه نکردند. ما از سرپرست اردو نیز سوال کردیم که آیا در طی اردو چیزی را مشاهده کرده که گفته اند خیر. با این حساب صفر تا صد این مسئله به خود ورزشکار ربط دارد و خودشان در این مسئله متضرر شده اند.

وی ادامه داد: این دو ورزشکار در حال حاضر تعلیق هستند و یک مهلت ۱۰ روزه برای ارائه مدارک خود و اعتراض به این رای دارند و اینکه آیا می خواهند نمونه دوم آنها آزمایش بشود یا نه. اگر تا چند روز دیگر مدارک خود را به ما یا فدراسیون جهانی ارائه نکنند حکم قطعی آنها صادر می شود.

سلگی تصریح کرد: این نفرات خواسته یا ناخواسته دچار مشکل شده اند و از صفر تا صد قضیه را باید پاسخگو باشند. ما بحث دریافت وثیقه ها و تست های سلامت را از قبل هم جدی تر و محکم تر دنبال می کنیم و در صورت قطعی شدن رای این نفرات وثیقه های آنها نیز به اجرا گذاشته خواهد شد. به هر حال ما دوست نداشتیم چنین اتفاقی بیافتد و امیدواریم که مسئله به خوبی تمام شود.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 20 فروردين 1397 - 09:32

تعداد بازديد: 277

کد:96201-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.