FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

چهارشنبه 29 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
دبیر فدراسیون:چک‌های ورزشکاران دوپینگی را به اجرا گذاشتیم

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون دوچرخه‌سواری به منظور بررسی موضوع چک‌های رکابزنان دوپینگی امروز (سه‌شنبه) برگزار شد.
علی اسدی دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری در گفت‌وگویی، درباره جلسه امروز کمیته انضباطی اظهار داشت: این جلسه درخصوص وصول خسارت‌های مادی ناشی از دوپینگ رکابزنان یا همان چک‌های وثیقه تشکیل و در پایان نیز مجوز پیگیری قضایی و دریافت مبالغ این چک‌ها داده شد.

وی افزود: هدف از دریافت این چک‌های وثیقه این بود که ورزشکاران دوپینگی متنبه شوند تا دیگر شاهد چنین پدیده‌ای در دوچرخه‌سواری نباشیم. ما به دنبال درآمدزایی از این موضوع نیستیم و هدف‌مان فقط بازدارندگی است.

دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری ادامه داد: این ورزشگاه دوپینگی به نوعی با محرومیتی که متحمل می‌شوند، قربانی دوپینگ هستند و خود و جامعه دوچرخه‌سواری آسیب می‌زنند.

اسدی عنوان کرد: چک‌های ورزشکاران دوپینگی را به اجرا گذاشتیم و حالا بعد از مصوبه امروز، محاکم قضایی نیز تشکیل خواهد شد. ما طبق آن چیزی که ورزشکاران زیر برگه‌ را امضا کرده بودند، منتظر این مصوبه بودیم تا بتوانیم اقدام عملی انجام بدهیم.

وی در پایان گفت: با توجه به اینکه هدف ما بازدارندگی است، اگر رکابزنان دوپینگی بتوانند مبلغ مد نظر به عنوان جریمه را پرداخت کنند، دیگر لازم نیست تا وثیقه میلیونی‌ آنها به اجرا گذاشته شود و پرداخت همان مبلغ کافی است.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 21 فروردين 1397 - 14:28

تعداد بازديد: 334

کد:96203-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.