FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

چهارشنبه 29 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
164 روز تا شروع قهرمانی جهان جاده 2018
200 ورزشکار در مسابقات قهرمانی جهان جاده 2018 شرکت خواهند کرد

قوانین دریافت سهمیه جهت شرکت در مسابقات قهرمانی جهان جاده 2018 اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، اتحادیه جهانی دوچرخه سواری قوانین و شرایط حضور نمایندگان کشورها را در مسابقات قهرمانی جهان 2018 که به میزبانی کشور اتریش از 1مهر 1397 لغایت 8مهر 1397 برگزار می گردد را در 5 رده سنی اعلام کرد.
بخشی از قوانین اعلام شده به شرح ذیل می باشد:

بزرگسالان آقایان:
در مجموع 200 ورزشکار اجازه استارت مسابقه استقامت جاده را در این رده سنی خواهند داشت.
الف: کشورهایی که در رنکینگ جهانی از 1 تا 10 قرار دارند می توانند 8 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.(در مجموع 80 ورزشکار)
ب: کشورهایی که در رنکینگ جهانی از 11 تا 20 قرار دارند می توانند 6 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند. (در مجموع 60 ورزشکار)
ج: کشورهایی که در رنکینگ جهانی از 21 تا 30 قرار دارند می توانند 4 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند. (در مجموع 40 ورزشکار)
د: کشورهایی که در رنکینگ جهانی از 31 تا 50 قرار دارند می توانند 1 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند. (در مجموع 10 ورزشکار)
*کشورهایی که ورزشکارانشان در هیچ یک از 4 دسته بالا قرار نگیرند یک ورزشکار خود را در صورتی که در رنکینگ انفرادی بین 200 نفر برتر جهان باشد می توانند به این مسابقات اعزام کنند.

زیر 23 سال آقایان:
7کشور برتر در تورهای آسیایی :
الف: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 1 تا 2 قرار دارند می توانند 5 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
ب: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 3 تا 4 قرار دارند می توانند 4 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
ج: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 5 تا 7 قرار دارند می توانند 3 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
* کشورهایی که ورزشکارانشان در هیچ یک از 4 دسته بالا قرار نگیرند، یک ورزشکار خود را در صورتی که در رنکینگ انفرادی بزرگسالان تورهای آسیایی بین 150 نفر برتر باشد می توانند به این مسابقات اعزام کنند.

جوانان آقایان:
الف: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 1 تا 10 قرار دارند می توانند 6 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
ب: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 11 تا 15 قرار دارند می توانند 5 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
ج: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 16 تا 20 قرار دارند می توانند 4 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
* کشورهایی که در رنکینگ قرار ندارند و تمامی کشورهای دیگر می توانند 2 ورزشکار در این مسابقات شرکت دهند.

بزرگسالان بانوان:
الف: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 1 تا 5 قرار دارند می توانند 7 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
ب: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 6 تا 15 قرار دارند می توانند 6 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
ج: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 16 تا 20 قرار دارند می توانند 5 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
* کشورهایی که در رنکینگ قرار ندارند و تمامی کشورهای دیگر می توانند 3 ورزشکار در این مسابقات شرکت دهند.

جوانان بانوان:
الف: کشورهایی که در رنکینگ تورهای آسیایی از 1 تا 5 قرار دارند می توانند 5 ورزشکار به مسابقات قهرمانی جهان اتریش اعزام کنند.
* کشورهایی که در رنکینگ قرار ندارند و تمامی کشورهای دیگر می توانند 4 ورزشکار در این مسابقات شرکت دهند.

**در رشته تایم تریل نیز از هر کشور می تواند 2 ورزشکار شرکت کند.
لازم به ذکر است تمامی سهمیه های مسابقات قهرمانی جهان جاده 2018 تا تاریخ 11/04/97 اعلام می گردد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 22 فروردين 1397 - 10:26

تعداد بازديد: 427

کد:96204-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.