FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

چهارشنبه 29 اسفند 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
تجلیل رییس فدراسیون از ایرانگرد مازندرانی

قمری: کارهای بزرگ توسط انسان های بزرگ انجام می شوند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، رییس فدراسیون دوچرخه سواری پس از ملاقات با محمد آقامیربابایی سایکل توریست ایرانگرد بابلسری پس از گفت و گویی صمیمی با ایشان از طرف فدراسیون دوچرخه سواری به این ایرانگرد جوان لوح تقدیر و هدایایی اهدا نمود.

بخشی از فعالیت های این سایکل توریست مازندرانی به شرح ذیل می باشد:
محمد آقامیربابایی سایکل توریست بابلسری است که فعالیت خود را در مرحله اول سال 1392 با سفر به 20 استان و 2 جزیره با هدف مبارزه با مواد مخدر پس از 20 سال آلودگی شدید خود به این بیماری با شعار گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس انجام داده است.
وی در دومین مرحله سفرهای خود از تاریخ 01/04/1395 با هدف ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و با شعار گرامیداشت شهدای مدافع حرم آغاز کرده و تا این لحظه به 1300 شهر و روستا در سراسر ایران سفر کرده است.
وی تمامی تجهیزات مورد نیاز خود را با دستان خود می سازد و این نیز باعث تشویق او توسط مردمانی می شود که وی را ملاقات می کنند.
محمد آقامیربابایی در خصوص خاطرات سفرهای خود می گوید: در هر شهر و روستایی که وارد می شوم مسوولین با بهترین برخورد و میهمان نوازی نسبت به بنده برخورد می کنند و این خود باعث افزایش روحیه و دل گرمی من می شود.
در پایان نیز آقامیربابایی از رییس فدراسیون دوچرخه سواری بابت هدایای اخدایی تقدیر و تشکر کرد و این قول را به رییس فدراسیون دوچرخه سواری داد که با امید به خداوند در سال 1397 بتواند تمام ایران را سفر کند و این ماموریت خود را به پایان برساند.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 27 فروردين 1397 - 09:33

تعداد بازديد: 336

کد:96212-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.