FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

يكشنبه 28 بهمن 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
ملی پوشان استقامت به تبریز رسیدند

تیم ملی دوچرخه سواری پس از اسکان در شهر میانه به سمت تبریز حرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،  تیم ملی دوچرخه سواری استقامت کشورمان صبح دیروز شهر زنجان را پس از برگزاری اردوی ۱۰ روزه به منظور شرکت در مسابقه جایزه بزرگ ارومیه در روز جمعه ترک کرد.
ملی پوشان استقامت ساعت ۹ صبح دوشنبه از شهر زنجان خارج شدند و پس از طی نمودن ۱۳۰ کیلومتر به شهر آچاچی و سپس به شهر میانه رسیدند.
مسوولین شهرهای آچاچی و میانه استقبال بسیار گرمی را از ملی پوشان کشورمان اجام دادند.
در مراسم استقبال ملی پوشان استقامت ایران شهردار شهر آچاچی،رییس اداره ورزش و جوانان شهر میانه،یکی از اعضای شورای اسلامی شهر آچاچی،تعدادی از روسای هیات  های ورزشی شهر میانه،پیشکسوتان دوچرخه سواری  شهرآچاچی و همچنین ملی پوش پرافتخار اسبق ایران قدرت داوودی حضور داشتند.

مسوولین شهر میانه خانه معلم این شهر را به منظور اسکان ملی پوشان تجهیز کرده و همچنین هماهنگی های لازم جهت استفاده ملی پوشان از استخری تمیز و مجهز را در صورت داده بودند.
ورزشکاران تیم ملی استقامت ضیافت شام را در بهترین رستوران شهر میانه بودند و صبح امروز پس از بدرقه مسوولین شهرهای آچاچی و میانه شهر میانه را به مقصد تبریز ترک کردند و در مسیر به دلیل بارش شدید باران در روستای محل تولد شهریار توقف کرده و سپس به شهر تبریز رسیدند.
مسافت بین دو شهر میانه و تبریز ۱۸۰ کیلومتر می باشد.
لازم به ذکر است ورزشکاران تیم ملی استقامت فردا صبح تبریز را به مقصد ارومیه ترک خواهند کرد.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 18 ارديبهشت 1397 - 19:43

تعداد بازديد: 214

کد:96255-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.