FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.              جلسه بررسی عملکرد تیم ملی کوهستان در اردوی ایتالیا و اسلوونی با حضور قمری برگزار شد             مسابقات قهرمانی کشور سال ۱۳۹۷ بانوان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با حضور ۸۰ ورزشکار از ۱۸ استان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد             قمری:دیپلماسی ورزشی با حضور سلطانی‌فر شکل تازه‌ای گرفت             

يكشنبه 28 بهمن 1397

کلام روز

نامگذاری سال 97
حمایت از کالای ایرانی
ابراز رضایت ملی پوشان استقامت ار شرایط اردو

سهرابی: خوشحالم که زنجان یکی از بهترین میزبانان اردوی تیم ملی استقامت در چندین سال اخیر بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری،تیم ملی دوچرخه سواری استقامت کشورمان پس از عدم موافقت مسوولین منطقه آزاد ارس مقصد اولین مرحله اردوی تدارکاتی بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ را از  شهر جلفا به شهر زنجان تغییر داد و از هشتم اردیبهشت اردوی خود را با حضور ۱۳ ورزشکار زیر نظر رسول هاشم کندی و حمید سجادی آغاز کرد.

ملی پوشان کشورمان در آخرین روزهای اولین مرحله اردوی تیم ملی ابراز رضایت بسیاری از شرایط و جو حاکم بر اردو تیم ملی در زنجان می گفتند.
مهدی سهرابی ملی پوش با سابقه و با تجربه کشورمان در گفت و گو با سایت فدراسیون دوچرخه سواری گفت: به لطف خدا شرایط بسیار خوبی را دارم و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی را در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا کسب کنم.
محل اردوی تیم ملی از جلفا به زنجان تغییر کرد و اکنون که در آخرین روزهای این اردو هستیم جای بسی خوشحالی داره که استان زادگاهم میزبانی خوبی را انجام داده و همه بچه ها از شرایط تمرینی و جو حاکم بر اردو رضایت کامل دارند.
پس از سال ها دوچرخه سواری به عنوان ملی پوش و کسب بیش از ۴۰۰مدال بین المللی نه تنها من بلکه تمامی ملی پوشان و حتی مربیان تیم ملی با تمام قدرت می گوییم اگر استان زنجان بتواند یک هتل ویا کمپ مناسب برای ملی پوشان و دوچرخه سواران فراهم کند به جرعت میتوابهترین محل برای اردوهای آماده سازی در حدود ۸ماه از سال جزو بهترین کمپ های آسیا باشد.
در پایان هم جاداره از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان درخواست کنم باتوجه به نزدیک بودن به بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ حمایت بیشتری را از رشته پر مدال دوچرخه سواری داشته باشند.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 18 ارديبهشت 1397 - 20:04

تعداد بازديد: 272

کد:96256-1397    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.