FARSI | ENGLISH   www.CFI.ir


در جلسه وزیر ورزش و وجوانان با روسای فدراسیونهای ورزشی دکتر سلطانی فر از سمیه یزدانی تقدیر کرد             مدیر روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.              کاپ و مدال های افتخارآفرینان دوچرخه سواری در موزه کمیته ملی المپیک              قمری: مربی ژاپنی ماهیانه ۱۰ هزار یورو هزینه دارد              محمود پراش سرمربی تیم ملی فهرست نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا را اعلام کرد.             

دوشنبه 6 خرداد 1398

کلام روز

نامگذاری سال 1398
رونق تولید
اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری در مالزی برگزار می شود

فدراسیون دوچرخه سواری اردوی ۴۰ روزه مالزی به همراه حضور در هفت کاپ آسیایی و جهانی را جایگزین اردوی رکابزنان پیست در هلند کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، یکی از برنامه های برون مرزی و تدارکاتی فدراسیون دوچرخه سواری برای رکابزنان پیست رو، حضور در اردوی هلند بود اما هفته گذشته مدیر تیم های ملی خبر از احتمال لغو این اردو و جایگزینی آن در یکی از کشورهای آسیایی داد.

طبق اعلام مدیر تیم های ملی ، سفارت هلند زمان مصاحبه برای دریافت روادید تیم دوچرخه سواری را دو ماه آینده اعلام کرده بود و از آن سو در بازه زمانی قطعی شدن اردو، رقابتهای کمی در سطح اروپا برگزار می شد به همین دلیل فدراسیون تصمیم گرفت تا این اردوی اروپایی را لغو کند.

به این ترتیب دوچرخه سواران پیست‌رو قرار است اواسط تیرماه به مالزی رفته و یک اردوی ۴۰ روزه را در پیست های مالزی سپری کنند.

همین طور طبق برنامه ریزی صورت گرفته، حضور در هفت کاپ آسیایی و کاپ جهانی در کشورهای کره جنوبی، چین، ژاپن و مالزی در دستور کار تدارکات این تیم قرار گرفته است.

هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا، مردادماه سال جاری در اندونزی برگزار خواهد شد.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 7 خرداد 1397 - 09:50

تعداد بازديد: 500

کد:97285-1398    امكانات


  Free PageRank Checker

 کليه حقوق خبری و تصويری سايت متعلق به فدراسيون دوچرخه سواری جمهوري اسلامي ايران می باشد.