آخرین مرحله لیگ برتر جاده در بخش آقایان بزرگسال

چهارمین و آخرین مرحله لیگ برتر جاده در بخش آقایان بزرگسال از تاریخ 19/12/1401 لغایت 21/12/1401 در جزیره کیش برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، سازمان لیگ فدراسیون دوچرخه سواری بخشنامه آخرین مرحله لیگ برتر جاده آقایان را به شرح زیر صادر کرد.چهارمین و آخرین مرحله لیگ برتر جاده در بخش آقایان بزرگسال از تاریخ 19/12/1401 لغایت 21/12/1401 در جزیره کیش برگزار گردد . لذا شایسته است دستور فرمائید ضمن مطالعه دقیق و کامل بخشنامه ، اعلام آمادگی تیم آن هیئت / باشگاه با ذکر اسامی ورزشکاران و مربی یا سرپرست را حداکثر تا تاریخ 16/12/1401 از طریق سامانه ثبت رنکینگ و نتایخ فدراسیون به آدرس :www.iransport.ir  بخش امور هیئت و باشگاه ها با کد دسترسی ارسال شده به باشگاه ها و هیئت ها و اتوماسیون اداری به ثبت برسانند. بدیهی است عدم ثبت نام در سامانه مذکور تا تاریخ مقرر به منزله انصراف از شرکت در مسابقات می باشد .

مدارک و شرایط لازم جهت شرکت در مسابقات :

1. طبق بخشنامه دولت به کلیه دستگاه های اجرایی موضوع ماده (2) قانون مدیریت بحران تمامی شرکت کنندگان در کلیه مسابقات ملزم به ارائه کارت واکسن کرونا ( حداق 2 دوز ) می باشند .

2. همراه داشتن اصل کارت ملی و کارت بیمه ورزشی الزامی می باشد.

3. همراه داشتن معرفی نامه کتبی از هیئت / باشگاه مربوطه با ذکر کامل اسامی ورزشکاران ، مربی و یا سرپرست الزامی می باشد.

4. ثبت نام کلیه شرکت کنندگان می بایست تا تاریخ 16/12/1401 از طریق سامانه ثبت رنکینگ و نتایج فدراسیون به آدرس : www.iransport.ir بخش امور هیئت ها و باشگاه ها با کد دسترسی ارسال شده به باشگاه ها و هیئت ها انجام پذیرد .

5.داشتن و پوشیدن لباس متحدالشکل تیمی الزامی بوده و در غیر اینصورت از حضور ورشکاران در مسابقات ممانعت بعمل خواهد آمد .

 

 

 

 

 

6. تکمیل فرم قرارداد کلیه ورزشکاران و کادر فنی در سامانه ثبت رنکینگ و نتایج فدراسیون به آدرس : www.iransport.ir بخش امور هیئت و باشگاه ها قسمت ثبت قراردادها الزامی می باشد .

لازم به توضیح است امتیاز باشگاه هایی که قرارداد ورزشکاران و کادر فنی خود را در سامنه مذکور به ثبت نرسانده باشند کسر خواهد شد .

7. هزینه اسکان ، تغذیه و ایاب و ذهاب به عهده باشگاه ها / هیئت ها می باشد .

8. همراه داشتن کارت UCI برای تمامی شرکت کنندگان و کادر فنی تیم ها الزامی می باشد .

 

 

زمان و برنامه اجرایی مسابقات :

   جلسه فنی مورخ جمعه 19/12/1401

2. مسابقه تایم تریل انفرادی روز شنبه مورخ 20/12/1401

3. مسابقه استقامت جاده روز یکشنبه مورخ 21/12/1401

4. مراسم اهداء جوائز و مدال ها و کاپ ها روز یکشنبه 21/12/1401 بعد از اتمام مسابقات ( ساعت مراسم متعاقباً اعلام می گردد .)

5. تیم های شرکت کننده در مسابقات مورد نظر می بایست حتماً و در بدو ورود به جزیره کیش در بخش گمرک فرودگاه دوچرخه و تمامی ملزومات مرتبط با آن را به ثبت برسانند تا در موقع خروج دچار مشکل نشوند .