بخشنامه مسابقات قهرمانی کشور جاده در بخش بانوان بزرگسالان و جوانان

بخشنامه مسابقات قهرمانی کشور در بخش بانوان بزرگسالان و جوانان به شرح جدول ذیل در تهران برگزار می شود.

مقرر است مسابقات قهرمانی کشور جاده در بخش بانوان بزرگسالان و  جوانان به شرح جدول ذیل در تهران  برگزار گردد. لذا شایسته است دستور فرمایید ضمن مطالعه دقیق بخشنامه، اعلام آمادگی آن هیات همراه با ذکر اسامی ورزشکاران مربی و سرپرست با کد دسترسی ارسال شده در سامانه ثبت رنکینگ و نتایج فدراسیون به نشانی www.iransport.ir بخش امور هیئت ها و باشگاه ها قسمت ارسال تیکت جهت ارسال معرفی نامه  ، ثبت نام ورزشکاران در بخش انتخاب مسابقه 72 ساعت قبل از شروع مسابقات اقدام لازم مبذول فرمایید.  بدیهی است عدم اعلام آمادگی تا تاریخ مقرر به منزله انصراف از شرکت در مسابقات و دسترسی ثبت نام بسته خواهد شد .

 

شرایط شرکت کنندگان :

همراه داشتن اصل شناسنامه عکس دار و کارت ملی الزامی می باشد.

همراه داشتن کارت بیمه ورزشی الزامی می باشد.

بازه زمانی تاریخ تولد جوانان از تاریخ 11/10/1383 لغایت 10/10/1385 می باشد .

لازم بذکر است حضور ورزشکاران رده سنی نوجوان در مسابقات قهرمانی کشور جوانان مجاز  نمی باشد و در صورت ثبت ورزشکارانی که تاریخ تولد آنها با بازه زمانی یاد شده مغایرت داشته باشد از لیست ثبت مسابقات حدف خواهند شد .

تعداد نفرات شرکت کننده طبق پیوست

همراه داشتن معرفی نامه کتبی از هیات/ باشگاه مربوطه با ذکر اسامی ورزشکاران ،مربی  و سرپرست الزامی می باشد.

ثبت نام کلیه شرکت کنندگان ( ورزشکاران )  می بایست به صورت آنلاین در سامانه ثبت رنکینگ و نتایج فدراسیون به نشانی www.iransport.ir  ، صفحه نخست بخش امور هیئت ها و باشگا ها 72 ساعت قبل از شروع مسابقات صورت پذیرد . بدیهی است بعد از تاریخ مقرر دسترسی ثبت نام بسته و به هیچ عنوان از باشگاه ها ثبت نام بعمل نخواهند آمد .

نحوه ثبت نام بدین گونه می باشد که پس از اخذ و دریافت شماره پیراهن ورزشکاران از جناب آقای رنجبران ( اطلاعات نامبرده در ذیل درج شده است )به سامانه یاد شده رجوع و سپس شروع به ثبت ورزشکاران در مسابقه مربوطه نمایید .

استان ها بایستی مبلغ 3/000/000 ریال به شماره کارت 6037997599562247 بانک ملی بنام فدراسیون دوچرخه سواری جهت دریافت شماره پیراهن ورزشکاران واریز نمایند . لازم به توضیح است که جهت ثبت نام ورزشکاران دریافت شماره الزامی بوده و تا آخر فصل شماره ورزشکاران تغییر نخواهد کرد .

همراه  داشتن رضایت نامه محضری والدین برای رده سنی جوانان در هنگام پذیرش الزامی می باشد.

زمان و برنامه اجرایی مسابقات :

 

تاریخ

مکان

نوع مسابقه

ردیف

05/04/1402

تهران ـ مجموعه ورزشی آزادی پیست و کمپ فدراسیون

پذیرش مسابقات

1

06/04/1402

تهران

مسابقه استقامت

2

07/04/1402

تهران

مسابقه تایم تریل

3

07/04/1402

بعد از اتمام مسابقات

اهدا مدال و خروج تیم ها

4

 

 

مسئول هماهنگی و دریافت شماره پیراهن ورزشکاران :

جناب آقای جعفر رنجبران به شماره تماس 09113234650